Evden eve nakliyat

Evinizi yeni gideceğiniz eve sorunsuzca taşıyacak bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşmanız çok önemlidir. Çünkü her taşıma firması evinize sizin kadar çok önem vermeyebilir. Bu konuda oldukça dikkatli olmalı ve Ankara evden eve taşımacılık firması referanslarını incelemelisiniz. Firmamızın geniş bir referans listesini incelemeniz bizim hakkımızda fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Evinizi taşırken yapacağınız işlemler genel olarak şu şekilde olacaktır, bununla birlikte taşımaya özel çözümler de üretebilmekteyiz.

Eğer de monte edilmesi gereken mobilyalarınız var ise onlar profesyonel ekiplerimiz tarafından sökülecek ve ambalajlanacaktır. Binadan aracımıza taşıma işlemi eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesinin ardından başlatılacak ve yeni adresinize de ambalajlı bir şekilde çıkarılacaktır. İstenen odalara eşyalar düzenli bir şekilde yerleştirilene kadar ambalajlar çıkarılmayacaktır.

Taşımacılık sırasında çizilmesi, kırılması ya da çatlaması gibi durumların söz konusu olduğu eşyalarınız önce ambalajlanacak sonra da karton ile sarılarak paketlenecektir. Böylece taşımacılık sırasında oluşabilecek sorunlar minimize edilmiş olacaktır.

Ev hanımlarının taşıma sırasında en çok korktukları şeylerden birisi de cam eşyalarının ve fincan takımlarının kırılmasıdır aslında. Firmamız bu konuda da hassasiyet göstermekte ve taşımacılık öncesinde cam, porselen gibi aksesuarlarınızı, yemek takımlarınızı ve kristal yapıdaki malzemeleri önce hava kabarcıklı naylonlar ile saracak ve sonra paketleyecektir.

Taşımacılık sırasında zarar görmesi durumunda büyük masraflar çıkaracak olan elektronik eşyaları da unutmuş değiliz. Firmamız televizyon, radyo, bilgisayar gibi elektronik cihazlarınıza özel çözümler de üreterek uygun boyutlarda kartonlara koyacak ve kartonlar iplerle bağlanarak daha güvenlikli hale getirilecektir.

Çiçekleriniz de büyüklüklerine göre uygun boyutlarda kutulara koyulacak ve taşımacılık hizmetimiz sırasında ezilmeyecek biçimde aracımıza yerleştirilecektir. Yeni adresinizde evinize ilk taşınacak olan şeylerden birisi çiçekleriniz olacaktır.

Taşımacılık hizmetlerimizde bugüne kadar hep müşteri odaklı hareket etmekte ve kalite düzeyimizi düşürmeyecek biçimde taşımacılık çözümleri uygulamaktayız. Eğer taşımacılık hizmetimiz sırasında eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelecek olursa ve bu ürün bulunabilir bir materyal ise firmamızca alınarak tarafınıza verilecektir. Tamir edilme durumu var ise tamiri tarafımızca karşılanacaktır.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…