Asansörlü nakliyat

Ankara’da Evden Eve Nakliye ve Eşya Taşıma Sektöründe 20 yılı aşan deneyime sahip yöneticileri, uzman personeli ve modern ekipmanları ile Savaş Nakliyat, eşyalarınızın size ifade ettiği değerin bilincinde olarak beklentilerinizi de aşacak hizmeti sağlamayı kendisine ilke edinmiş bir kuruluştur. Firmamız uluslararası standartlara sahiptir. Bünyemizde çalışan tüm personel firmamızın bordrolu ve maaşlı personeli olup verdiğimiz hizmetin tüm sorumluluğu firmamıza aittir.

Nakliyat olarak kapalı kasa araçlarla sigortalı taşımacılık yapmakta, özenle seçilmiş paketleme malzemeleri kullanmakta, ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmakta, eşyalarınızın de montaj ve montaj işlemleri konusunda da yüzde yüz memnuniyetinizi sağlamaktayız. Taşıma işleminden önce eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz sigortalanmakta olup birinci sınıf ambalajlama işlemine tabi tutulmaktadır.

Bilindiği üzere Ankara nakliye hizmetlerinin en ciddi bir kısmı şehirlerarası taşımacılık şeklinde gerçekleşmektedir. Uzun süren bu hizmetin önemli bir ayağını da Asansörlü nakliyat ve Asansörlü nakliyat alanları oluşturmaktadır. Sahip olduğumuz depolar sayesinde kir, toz, yağmur vb. olmadan kolaylıkla korunabilmektedir. Ancak aksi durumlarda, yani evden eve nakliyat şirketinin depo alanına sahip olmaması eşyaların durumunu ciddi bir tehlikeye atmaktadır.

Asansörlü nakliyat olarak, şehirlerarası nakliyat hizmetlerinin önemli kriterlerinden olan Asansörlü nakliyat konusunda da lider firmalar arasındayız. İçiniz rahat bir şekilde Ankara evden eve şehirlerarası nakliye ihtiyacınızda bize %100 güvenebilirsiniz. Ankara başta olmak üzere, Türkiye’nin hemen hemen her noktasında kullanabilir olduğumuz depo alanlarımız sayesinde eşyalarınız korumamız altından bir an olsun bile ayrılmıyorlar.

Sahip olduğumuz depoları dilediğiniz her an kontrol edebilirsiniz. Asansörlü nakliyat hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz, firmamıza gereken ücreti ödeyerek aldıkları hizmetin süresini kolayca uzatabilmekte. Her daim sağlıklı koşullara uygun olarak servis veren depolarımızı dilendiğiniz an ziyarete açık ve kontrol edilebilir durumdadırlar.

Alanında lider firmalar arasında gösterilen şirketimizin, Asansörlü nakliyat servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.