Hakkımızda

Ankara evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile Ankara’da kurulmuştur. Firmamız bütün dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Kendine ait kamyon ve kamyonetleri ile şehirler arası – şehir içi evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Ankara evden eve nakliyat sektöründe 12 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır. Evden eve taşımacılık işi tecrübe ve güven ister.

Evden eve taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşyaları sigorta altına alırız. Sabit ve cep telefon numaralarımız ile 7/24 bize ulaşmanız mümkündür. Firmamız evden eve nakliye ve taşıma sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan profesyonel elemanlar, ücretsiz ekspertiz, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye’nin her şehrin evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmeti yapıyoruz.

12 yıldır seri olarak faaliyette bulunan Ankara nakliyat ofis, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalar sürdüren iyi bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden biridir.